La version de votre navigateur est obsolète. Nous vous recommandons vivement d'actualiser votre navigateur vers la dernière version.

IMPORTANT:

 Aquest lloc web fa servir cookies. Si hi segueix navegant considerarem que n’està acceptant el seu ús. Més informació sobre les cookies

Protecció de dades

Avís legal

Compartir:

CURS 2023-2024


 

JUNY

 

Dimecres 5 

Presentació de la novel·la de Rosa Font Massot “Un bosc infinit” Ed. Proa, Col. A tot vent, Grup 62, en conversa de l’autora amb Mar Bosch. 

Hora: 7 de la tarda. 

Lloc: Fundació Valvi (Gran Via de Jaume I, 42) 

Organitza: Fundació Valvi, Llibreria 22 i Amics de la UNESCO de Girona. 

 

Dijous 6

Matinal a les Pedreres amb el guiatge de Xavier Gassiot, geòleg, i Josep Lluís Munuera, enginyer tècnic d’explotacions mineres.

Hora de sortida: 2/4 de 10 del matí (durada aprox. 2h)

Lloc de sortida: Torre Gironella (parada 4, bus L7)

Organitzat en col·laboració amb l’AV Eixample. 

 

Dilluns 10 

Commemoració del centenari del naixement de Salvador Sunyer i Aimeric (Salt, 1924-2017). 

Presentació del seu poemari “Sculptura”, Edicions Reremús, Col. El pas d’en Prats. Amb la intervenció d’Anna Borrassó, Carme Garriga, Lluís Lucero, Ma. Dolors Reig i Robert Fàbregas, coordinador de l’edició de “Sculptura”. 

Hora: 7 de la tarda.

Lloc: Llibreria 22

 

Dimarts 25 

Renovació de compromisos per part de les Aules d’Extensió Universitària de la Gent Gran vers l’escultura “A la vellesa” (1979) de Ramon Casellas i Albert (Girona, 1934-2017). 

Hora: 7 de la tarda 

Lloc: Emplaçament de l’escultura carrer de Barcelona / plaça Espanya. 

 

Dissabte 29 

Acte a l’entorn de Narcís-Jordi Aragó i Masó (Girona, 29.06.1932 - 22.08.2016).

Presentació de l’espai i de l’escultura “Contra l’invasor” (1891/2009) de Miquel Blay (1866-1936). 

Lectura de textos de Narcís-Jordi Aragó i Masó. 

Hora: 11 del matí.

Lloc: Plaça Narcís-Jordi Aragó i Masó. 

 

 

MAIG 

 

Dissabte 4 

Caminades Eixample. 

Caminada urbana per conèixer algunes de les escultures situades en els nostres carrers i places. 

Hora de sortida: 2/4 de 10 del matí (durada aprox. 2h) 

Lloc de sortida: Local de l’AV Eixample (passatge entre c/ Migdia i c/ Cardenal Margarit) 

Activitat organitzada amb l’AV Eixample dins els actes de la Festa Major del Barri.

   

 ---------- ACTES DEL DIA D’EUROPA ----------

Dimecres 8

Any Europeu de les Competències.

Participem activament en la societat.

A l’entorn de l’escultura “A Europa” (1991) d’Andreu Alfaro.

Amb la col·laboració de la Càtedra UNESCO de Polítiques Culturals i Cooperació de la UdG, padrins de l’escultura.

Hora: 11 del matí.

Lloc: Rotonda de la Devesa (Ronda Ferran Puig / carrer Joaquim Vayreda / carrer Güell).

 

Dijous 9

Caminada fins a l’escultura “Girona, llinda d’Europa” (1993) de Bonaventura Ansón (Tossa, 1945-Girona, 2021).

Amb la col·laboració de Nordic Walking Girona, padrins de l’escultura.

Hora de sortida: 2/4 de 10 del matí. 

Lloc de sortida: Monestir de St. Daniel.

 

Dijous 9

Acte institucional del Dia d’Europa.

Presentació Beca Premi Europa 2023 atorgat a l’institut Ermessenda de Girona.

Concert “Celebrem Europa” a càrrec del Cor de Cambra de la Diputació de Girona.

Parlaments institucionals.

Hora: 7 de la tarda

Lloc: La Mercè

-------------------------------------------------------  

 

Dimecres 15 

Acte 2024 Centenari Montserrat Vayreda Trullol (Lladó, 1924-Figueres, 2006). 

Presentació del llibre “Un color per cada amic” de Montserrat Vayreda, Llibres del Segle, amb la participació d’Anna Ma Velaz, autora del pròleg i comissària de l’Any Vayreda, Lluís Lucero, Amics de la UNESCO de Girona i Nit de Poetes, i Roger Costa-Pau, editor. 

Hora: 7 de la tarda.          

Lloc: Aula A – Casa de Cultura de Girona.  

 

Dijous 16 

Cicle Llengua Poesia Llibre. 

Xerrada “Maria Àngels Anglada i Josep Pla amb Josep Sebastià Pons de fons” a càrrec de Mariàngela Vilallonga, directora de la càtedra de Patrimoni literari Carles Fages de Climent - Maria Àngels Anglada de la UdG. 

Lectura de textos de “Girona, mots i flors” (10a edició). 

Hora: 6 de la tarda.          

Lloc: Sala d’Actes de l’Hotel d’Entitatsde Girona. 

Activitat del Cicle Llengua Poesia Llibre organitzat pels ST de Cultura, Centre de Normalització Lingüística, Amics de la UNESCO de Girona i Ajuntament de Girona. 

 

Dimecres 22 

Viatge fotoliterari per Grècia amb Theodor Kallifatides i Iannis Ritsos a càrrec de Josep Navarra i Mariona Ventura, Carles Barceló i Mateu Ciurana. 

Hora: 6 de la tarda.           

Lloc: Auditori Enric Mirambell i Bellocde la Biblioteca Carles Rahola de Girona.  

https://www.girona.cat/cultura/cat/agenda_fitxa.php?id=40171&ta=age  

 

Dimecres 29

Lliurament de premis del 29è Concurs artístic i literari d’Amics de la UNESCO de Girona. 

Tema: 75 anys protegint els Drets Humans. 

Hora: 6 de la tarda.           

Lloc: Aula Magna de la Casa de Cultura.  

 

Divendres 31 

Presentació del llibre “La paraula i el món. Assaigs sobre poesia catalana” de Lluís Solà, Edicions 1984, 2023. 

Hora: 7 de la tarda. 

Lloc: Llibreria 22.

Organitza: Col·lectiu Gens Poètica i Amics de la UNESCO de Girona.

 

 

ABRIL 

 

Dimarts 9 

Espai Soci amb Joan Vidal i Gayolà (Anglès, 1943), autor del llibre “Jo també hi era. Memòries polítiques”, Ed. Gavarres, 2020. 

Hora: 6 de la tarda.           

Lloc: Sala d’Actes de l’Hotel d’Entitats de Girona.  

 

Dijous 18 

Cicle Llengua Poesia Llibre 

Acte en memòria de Josep Pla (Palafrugell, 1897 – Llofriu, 23 d’abril del 1981) i Maria Àngels Anglada (Vic,1930 - Figueres, 23 d’abril del 1999). 

Amb la col·laboració de la càtedra Josep Pla, la càtedra de Patrimoni literari Carles Fages de Climent - Maria Àngels Anglada de la UdG i la Fundació Josep Pla. 

Hora: 11 del matí. 

Lloc: Plaça Josep Pla de Girona. 

Activitat del Cicle Llengua Poesia Llibre organitzat pels ST de Cultura, Centre de Normalització Lingüística, Amics de la UNESCO de Girona i Ajuntament de Girona. 

 

Dimarts 23, Sant Jordi 

Celebració del Dia Mundial del Llibre i dels drets d’autor.   

 

Dijous 25 

Cloenda del projecte “Apadrinem escultures” dels centres educatius de Girona: escola Balandrau, escola Joan Bruguera, escola Josep Dalmau Carles, escola Migdia, escola Santa Eugènia, escola Verd, escola d’Educació Especial Font de l’Abella, institut Jaume Vicens Vives, institut Santiago Sobrequés i escola Madrenc de Vilablareix. 

Hora: 10 del matí.

Lloc: La Mercè de Girona. 

Activitat organitzada amb La Caseta-Serveis Educatius de l’Ajuntament de Girona. 

 

Dilluns 29 

Projecció de l’audiovisual “Faula del Temps de Flors”. Guió i fotografia: Jordi Dalmau. 

Veus: Nil Cardoner, Tana Gratacós, Lluís Lucero i Martí Peraferrer. 

Selecció musical: Salvador París.  Enregistrament: 44.1 Estudis de gravació. 

Adaptació audiovisual: Carlus Camps Torner. 

Hora: 6 de la tarda.  

Lloc: Aula Magna de la Casa de Cultura.

 

 

MARÇ 

 

Dijous 14 

Espai Soci amb Joan Vidal i Gayolà (Anglès, 1943), autor del llibre “Jo també hi era. Memòries polítiques”, Ed. Gavarres, 2020. 

Hora: 6 de la tarda.           

Lloc: Aula A - Casa de Cultura de Girona. 

 

Dijous 21 

Dia Mundial de la Poesia. 

https://cultura.gencat.cat/ca/ilc/que-fem/programes/dia-mundial-de-la-poesia/dmp-2024/ 

Lectura del poema “m’he estimat molt la vida” de Vicent Andrés Estellés (Burjassot, 1924 – València, 1993), en el centenari del seu naixement. 

Lectura del poema en diverses llengües a càrrec de participants del Voluntariat per la Llengua, de socis i col·laboradors d’Amics de la UNESCO i de membres de la Fundació Astrid 21. Interpretació del poema en Llengua de Signes en Català. 

Amb la participació de l’Aula d’Escriptura. Acompanyament musical a càrrec de Toti Soler. 

Hora: 6 de la tarda.                  

Lloc: Auditori Josep Irla 

Activitat del Cicle Llengua Poesia Llibre organitzat pels ST de Cultura, Centre de Normalització Lingüística, Amics de la UNESCO de Girona i Ajuntament de Girona.

  

Dissabte 23 

Commemoració del Dia Mundial de la Poesia. 

Un poeta, Vicent Andrés Estellés (Burjassot, 1924 – València, 1993) i dues poetes, Montserrat Vayreda (Lladó, 1924-Figueres, 2006) i Ma. Àngels Anglada (Vic, 1930-Figueres, 1999). 

Lectura en diverses llengües del poema “m’he estimat molt la vida” de Vicent Andrés Estellés. 

Lectura de poemes de Montserrat Vayreda i Ma. Àngels Anglada. 

Hora: 5 de la tarda.  

Lloc: Sala Abadia de Sant Miquel de Fluvià. 

Activitat organitzada en col·laboració amb l’associació SMF, un  record per la memòria, l'Ajuntament de Sant Miquel de Fluvià i l'associació Coordinadora Nit de Poetes. 

 

Dimarts 26 

Plantem la Pau 2024 a Cassà de la Selva. Arbre: una figuera. Amb la participació de representants d’Amics de la UNESCO de Girona, del consistori cassanenc i de la poeta, Carme Muñoz de Pibernat. 

Hora: 11 del matí.    

Lloc: Residència Geriàtrica Sant Josep.

Activitat organitzada amb la col·laboració de l’Ajuntament de Cassà de la Selva.

 

 

FEBRER 

 

Dijous 8 

Setmana mundial de l’harmonia interconfessional.
Presentació del Calendari interreligiós i interconviccional 2024 d’AUDIR (Associació UNESCO per al Diàleg Interreligiós.

Tema: “Natura i diversitat”. 

Intervenció de Mikel Zabala Limousin, doctor en Biologia, professor emèrit de la UB.

Hora: 7 del vespre.

Lloc: Centre Cívic Barri Vell-Mercadal. 

 

Dimarts 13
Dia Mundial de la Ràdio 

Tema: “Ràdio: un segle d’informació, de diversió i d’educació”. 

Taula rodona amb la participació de Dolors Llagostera, responsable de Ràdio Annexa, Oriol Mas, director de Girona FM, i Guillem Terribas, crític de cinema.
Presentació a càrrec de Ma. Dolors Reig, presidenta d’Amics de la UNESCO de Girona.

Hora: 6 de la tarda.

Lloc: Sala Miquel Diumé - Ajuntament de Girona 

Activitat inclosa dins la Setmana dels Rahola 

 

Dijous 15 

Projecte educatiu i ciutadà “Apadrinem escultures”. Gimcana escultura (l)
amb alumnes de PFI-PTT d'Auxiliar en centres sanitaris de l’Institut Narcís Xifra. 

Hora: 12 del migdia.

Lloc: Barri de Sant Narcís. 

 

Diumenge 18 

Vermut 1r aniversari de l’apadrinament de l’escultura “Indret familiar” de Xavier Medina-Campeny, per part de l’AV La Massana de Salt.

Hora: 12 del migdia.

Lloc: Passeig Josep Tarradellas de Salt. 

 

Dimecres 21 

Dia internacional de la llengua materna. 

Taula rodona “El català en l’exhibició cinematogràfica”.

Hi participaran: Montserrat Nadal, cap del Servei del Foment de l’Audiovisual de la Secretaria de Política Lingüística; Paco Vilallonga, vicepresident del Col·lectiu de Crítics de Cinema, gestors del cinema Truffaut; Jordi Descals, d’ACEC Cines Olot, i un professional de l’àmbit de les plataformes digitals.
Modera: Laura Merino, coordinadora del Centre Audiovisual i Digital El Modern. 

Hora: 6 de la tarda.
Lloc: El Modern (c/ Nou del Teatre, 16) Girona.

Activitat del Cicle Llengua Poesia Llibre organitzat pels ST de Cultura,
Centre de Normalització Lingüística, Amics de la UNESCO de Girona i Ajuntament de Girona. 

 

Dissabte 24 

Activitat del projecte educatiu i ciutadà “Apadrinem escultures” amb professorat de la XEAUC (Xarxa d’Escoles Associades de la UNESCO de Catalunya). 

Hora: 11 del matí.

Lloc: Barri de l’Eixample. 

 

 

GENER

 

Divendres 19

Assemblea general de socis d’Amics de la UNESCO de Girona.

Hora: 6 de la tarda.

Lloc: Sala d’Actes de l’Hotel d’Entitats de Girona.

Activitat adreçada exclusivament als socis d’Amics de la UNESCO de Girona. 

 

Dijous 25

Visita al Mercat de Salt.

Trobada de padrins de les escultures d’Emília Xargay: Escola d’Educació Especial Font de l’Abella – Grup Acàcies de Girona i Associació de comerciants del Mercat de Salt.

Hora: 11 del matí.

Lloc: Mercat Municipal de Salt.

 

Dilluns 29

Presentació del llibre “Una talaia sota els núvols” d’Isabel Oliva Prat, Témenos Edicions, a càrrec de Rosa Ma. Falgàs, presidenta d’ACEFIR, i tresorera d’Amics de la UNESCO de Girona.

Amb la participació de Carme Jordi, recitant, i Josep Cassú, al piano, i l’autora.

Hora: 2/4 de 7 de la tarda.

Lloc: Fundació Valvi.

 

Dimarts 30

Commemoració del DENIP (Dia Escolar de la No violència I la Pau).

Acció Plantem la Pau (18a edició) 

A 3⁄4 de 4 de la tarda, al Jardí de la Pau del GEIEG de Palau, plantarem una figuera, l’arbre de Plantem la Pau 2024, amb alumnat i professorat de 6è de l’Escola Migdia, representants de l’Ajuntament, dels ST d’Educació, del GEIEG i d’Amics de la UNESCO de Girona.

****

A les 6 de la tarda, a la Sala d’Actes de l’Hotel d’Entitats de Girona, sentirem els poemes creats per a Plantem la Pau 2024 i coordinats per Lluís Lucero. Presentació del Fòrum Català per a la Pau 2024 a càrrec de Núria Cuadrat, tècnica d’Educació Global i Pau de la Coordinadora d’ONG Solidàries de les comarques gironines i l’Alt Maresme.

 

 

DESEMBRE

 

Dissabte 2

Inauguració de l’escultura “Girona, Terra de Pau i Treva” de l’escultora Pia Crozet.

Escultura apadrinada per la Biblioteca Carles Rahola i Amics de la UNESCO de Girona.

Hora: 12 del migdia.       

Lloc: Jardí de la Pau de Girona.

Organitza: Ajuntament de Girona.

 

Diumenge 10

Acte en record de la professora i llatinista Dolors Condom i Gratacós (Palamós, 1926 - Girona, 2016).

Hora: 12 del migdia.

Lloc: Plaça Dolors Condom Gratacós.

Organitza: Amics de la UNESCO de Girona i Equip ICE Dolors Condom de la UdG, amb la col.laboració de la Càtedra de Patrimoni literari Ma. Àngels Anglada - Carles Fages de Climent de la UdG i l’institut Jaume Vicens Vives de Girona.

 

Dilluns 18

Taula rodona “Memòria del setmanari Presència” amb Josep Clara, Jordi Dalmau, Pius Pujades i Joan Vidal i Gayolà.

Presentació a càrrec de Jordi Grau, president del Col.legi de Periodistes de Catalunya - Demarcació de Girona

Hora: 6 de la tarda.

Lloc: Casa de Cultura de Girona - Aula A.

 

Dijous 28

Acte a l’entorn de l’escultura “Família” (1981) d’Emília Xargay (Sarrià de Ter, 1927- L’Escala, 2002)

Hora: 11 del matí.

Lloc: Jardins de la Font del Rei del carrer de la Creu.       

Organitza: Amics de la UNESCO de Girona i Cercles d’Estudis d'Informàtica - ACEFIR

 

 

NOVIEMBRE

 

Dijous 9

Cicle sobre Intel·ligència Artificial (IA)

Conferència “Els reptes de la Intel·ligència artificial” a càrrec de Pere Garcia Calves, investigador del CSIC, codirector de la Unitat de Desenvolupament Tecnològic del CSIC.

Hora: 6 de la tarda.          

Lloc: Casa de Cultura - Aula A.

Organitza: Amics de la UNESCO de Girona i Casa de Cultura de Girona.

 

Dijous 16

Cicle sobre Intel·ligència Artificial (*)

Taula rodona: Intel·ligència Artificial i Ètica.

Presentació a càrrec de Sílvia Aulet Serrallonga, directora de la Càtedra UNESCO de Polítiques culturals i Cooperació de la UdG.

Hora: 6 de la tarda.          

Lloc: Casa de Cultura - Aula A

Organitza: Amics de la UNESCO de Girona i Casa de Cultura de Girona.

 

Dissabte 18 (*)

Celebració del Dia de l’Aprenent 2023

Programa i formulari d’inscripció a

https://sites.google.com/view/diadelaprenent/p%C3%A0gina-dinici?authuser=0

Hora: Tot el dia.    

Lloc: Casa de Cultura de Girona.

Organitza: ACEFIR (Associació Catalana per a l’Educació, la Formació i la Recerca)

 

Dijous 23

Cicle sobre Intel·ligència Artificial

Conferència “Sense IA no hi ha renovables” a càrrec de Joaquim Meléndez Frigola, EXIT, Enginyeria de Control i Sistemes Intel·ligents.

Hora: 6 de la tarda.          

Lloc: Casa de Cultura - Aula A.

Organitza: Amics de la UNESCO de Girona i Casa de Cultura de Girona.

 

Divendres 24

Presentació del llibre “Una talaia sota els núvols” d’Isabel Oliva Prat, Témenos Edicions a càrrec de Rosa Ma. Falgàs, presidenta d’ACEFIR i tresorera d’Amics de la UNESCO de Girona.

Amb la participació de Carme Jordi, recitant, i Josep Cassú, al piano, i l’autora.

Hora: 2/4 de 7 de la tarda.          

Lloc: Fundació Valvi

 

Dimecres 29

Projecte Apadrinem escultures. Renovació de compromisos vers l’escultura “Mururoa” (1998) de Jordi Gispert per part de l’INS Salvador Espriu de Salt.

Hora: 12 del migdia.          

Lloc: Rotonda Passeig Marquès de Camps.

 

Dijous 30

Cicle sobre Intel·ligència Artificial

Taula rodona: Intel·ligència Artificial i Salut.

Presentació a càrrec d’Albert Sabater Coll, director de l’OEIAC de la UdG.

Hora: 6 de la tarda.          

Lloc: Casa de Cultura - Aula A.     

Organitza: Amics de la UNESCO de Girona i Casa de Cultura de Girona.

 

(*) Activitats incloses dins els actes de la Setmana UNESCO 2023 de la Xarxa Civil UNESCO.

 

 

OCTUBRE

 

Dijous 5
Sortida al Pení i al Parc Natural del Cap de Creus.
Visita guiada a la base del Pení.
Xerrada a la seu del Parc, a Vilajuïga, a càrrec del director del Parc, Ponç Feliu.
Hora de sortida: ¾ de 9 del matí
Lloc de sortida: Plaça Poeta Marquina.
Cal inscripció prèvia abans del dijous 28 de setembre.

Dilluns 9
Espai Soci. Xerrada “Records culturals d’un temps, d'un país” a càrrec de Jordi Dalmau Corominas.
Hora: 6 de la tarda.
Lloc: Aula A - Casa de Cultura de Girona.

IV Jornades biennals sobre Societat industrial
Tema: La indústria alimentària i el patrimoni de la terra i del mar.
Dijous, 19 i 26 d’octubre
Horari:
de 2/4 de 10 del matí a 3/4 de 2 del migdia
Lloc: Aula A - Casa de Cultura de Girona
La inscripció és gratuïta, però cal fer-la prèviament a AQUÍ

Organitza: Amics de la UNESCO de Girona i Càtedra UNESCO de Polítiques culturals i Cooperació de la UdG. Col·laboren: Casa de Cultura de Girona, Facultat de Turisme de la UdG, MNACTEC, Museu del Suro de Catalunya a Palafrugell, Ecomuseu La Farinera de Castelló d’Empúries, Museu Etnogràfic de Ripoll i FCACU.

Celebració del Dia Mundial del Patrimoni audiovisual
Tema: Famílies de pel·lícula.
Dimarts 24, a les 7 de la tarda, a l’Arxiu Municipal de Girona.
Divendres 27, a les 5 de la tarda, a l’Arxiu Municipal de Girona.

En trobareu tota la informació a: https://www.girona.cat/sgdap/cat/projectes_patrimoni_audiovisual_propera.php
Organitza: Centre de Recerca i Difusió de la Imatge (CRDI) i Museu del Cinema de Girona. Col·labora: Amics de la UNESCO de Girona.

 

 

SETEMBRE

 

Dijous 7

MA(G)MA, espectacle de poesia i música a càrrec d’Agnès Cervià Vidal, M. Rosa Cullell Oliveras, Mei Ferrer Costa i Paula Sánchez Leiva. Direcció artística: Elena Martinell Vilalta.

Hora: 7 de la tarda.                 

Lloc: Casa de Cultura - Auditori Josep Viader.         

Organitza: Coordinadora Nit de Poetes i Amics de la UNESCO de Girona

amb la col·laboració de l’Ajuntament i la Diputació de Girona.

 

Divendres 15

Vetllada literària Nit de Poetes (30a edició).

PRIMERA PART

Guanyadors dels Jocs Florals i Literaris Escolars 2023 de Girona:

Nora Massegú Pueyo i Júlia Ortiz Merseburger (Flor Natural, ex aequo),

Mariona Feliu de la Peña Vilarroig (Englantina) i Tomàs Girbau Xalabarder (Viola).

Poetes d’avui: Lluís Bosch Sànchez,  Adam Manyé i Sardà, Carme Romia i Agustí i Anna Gual Vendrell, Premi Miquel de Palol 2022.

Poeta de sempre: Abbas Kiarostami (Teheran, 1940 – París, 2016)

Coordinació i presentació: Lluís Lucero Comas

SEGONA PART

Girona, ciutat de versos. 30 anys de Nit de Poetes.

Dramatúrgia i direcció: Martí Peraferrer Vayreda.

Hora: 9 del vespre.

Lloc: Edifici de la Generalitat - Pati de les Magnòlies (en cas de pluja, Auditori J. Irla).

Organitza: Coordinadora Nit de Poetes i Amics de la UNESCO de Girona amb el suport de l’Ajuntament de Girona, la Diputació de Girona, el GEiEG i la Generalitat de Catalunya. I la col·laboració de la Fundació Prudenci Bertrana.

 

Dijous 21

Celebració del Dia internacional de la Pau de Nacions Unides.

Lectura de poemes i reflexions entorn la Pau amb la col·laboració de l’escola Migdia.

Hora: 11 del matí.

Lloc: Jardí de la Pau (c/ Emili Grahit, davant la biblioteca Carles Rahola)

 

 

ATENCIÓ:

Hem tornat a programar la sortida al Peni per al dijous 5 d’octubre.

Si hi esteu interessats, feu-nos-ho saber al correu secretaria.unescogi@gmail.com o trucant al tel. 972 41 22 58.

Data límit per inscriure-s’hi el 19 de setembre.